تاریخ انتشار: 12/26/2016 1:08:23 AM   شناسه خبر: 1023
همایش بین‌المللی «نقش منشی نولکشور در گسترش زبان و ادبیات فارسی در جهان» برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی «نقش منشی نولکشور در گسترش زبان و ادبیات فارسی در جهان» برگزار می‌شود

موسسه خانه کتاب با همکاری دانشگاه دهلی و رایزنی فرهنگی ایران در هند، همایش بین‌المللی «نقش منشی نولکشور در گسترش زبان و ادبیات فارسی در جهان» را اسفندماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، نخستین همایش بین المللی «نقش منشی نولکشور در گسترش زبان و ادبیات فارسی در جهان» به همت موسسه خانه کتاب با همکاری دانشگاه دهلی و رایزنی فرهنگی ایران در هند برگزار می شود.

مقالات ارسالی در این همایش نباید پیش از این در هیچ نوع مجله، کتاب، روزنامه یا سایت اینترنتی منتشر شده باشند. از این رو مقالاتی در این همایش مورد داوری قرار می گیرند که تاکنون در هیچ مجله علمی داخلی یا خارجی در نوبت چاپ نبوده یا به چاپ نرسیده باشد.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات، 30 مهرماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات 15 آذرماه سال جاری اعلام شده است. براساس این فراخوان، علاقه مندان می توانند مقالات خود را به هر کدام از زبان های فارسی و انگلیسی به آدرس navalkishore@ketab.ir ارسال کنند.

همایش بین المللی «نقش منشی نولکشور در گسترش زبان و ادبیات فارسی در جهان» سوم و چهارم اسفند ماه سال جاری در دهلی برگزار می شود.